Odluka o oslobađanju obveze plaćanja cijene programa dječjeg vrtića za mjesec svibanj 2023.

Općinsko vijeće Općine Dicmo, na 14. sjednici održanoj dana 27. travnja 2023. godine, donijelo je Odluku o oslobađanju obveze plaćanja ugovorne cijene programa Dječjeg vrtića Ana, za mjesec svibanj 2023. godine u svrhu ispunjenja kriterija korisnika potpore iz Javnog poziva za financijsku potporu za održavanje i razvoj predškolske djelatnosti u 2023. godini, Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. Odluka se nalazi u prilogu.

Odluka o oslobađanju plaćanja cijene programa Dječjeg vrtića Ana za mjesec svibanj 2023.

 

 

Podijeli...

Zadnje objave

Obavijest (predškola-mala škola)

07/02/2023|

Pozivaju se roditelji predškolske djece koja će do 31. ožujka 2023.god. navršiti 6 godina  (školski obveznici), a koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja na upis djece u predškolu (malu školu). Upisi će se vršiti Pročitaj više...