UPISI U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2015./2016.

TERMINI_TESTIRANJA_I_LIJECNICKOG_PREGLEDA

Poštovani roditelji,

U prilogu se nalazi raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece (testiranje) i liječničkog pregleda za polazak u I. razred

Liječnički pregled će se obavljati u školskoj ambulanti Sinj (Dr. Dubravka Radović spec. šk. med). Roditelj treba donijeti djetetov OIB, zdravstveni karton od pedijatra, nalaz stomatologa i iskaznicu cijepljenja. Na pregled treba donijeti i nalaz krvi i mokraće. Vađenje krvi se može obaviti bez uputnice u laboratoriju uz napomenu da je dijete za upis u prvi razred.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece (testiranje) održat će se u MATIČNOJ ŠKOLI. Roditelj treba donijeti samo djetetov OIB.

Molimo roditelje da redovito prate web stranicu škole zbog mogućih izmjena.

Podijeli...

Zadnje objave